علامت ممنوع

هفته 35 بارداری

هفته ۳۴ هم به خوبی گذشت و وارد ۳۵ شدم. نی نیم این روزا کمتر تکون میخوره که منو هی نگران می کنه.امروز پنج شنبه است و بابای نی نی رفته که برای اسباب کشی روز جمعه هماهنگ کنه و چند تا کار بانکی انجام بده.

منم  همچنان خونه مامانینام. حسابی تنبل خان شدم. ساعت ۱۲ از خواب پا شدم و اما همه با هم صبحانه خوردیم و  من اومدم نت.اما نمی تونم زیاد بشینم کمرم خیلی درد می گیره.شبا هم دیگه راحت نمی خوابم وقتی می خوام پهلو به پهلو بشم با اعمال شاقه( نمی دونم شاقه رو همینجوری می نویسن) روبه رو می شم.دیگه دستشویی رفتن رو نگو که اصلا فیلمنامه ای برای خودش داره.

آخی نمی دونید این خونه ای که داریم اسباب کشی می کنیم گفتم که خانومش بارداره.دیشب که داشتیم باهاشون صحبت می کردیم که یه کم با ما راه بیان توی این چند روز تعطیلی اگه میشه جابه جا شن که ما هم بتونیم اسباب بیاریم. بنده خدا خانومش گفت سر همین مساله ای که مامانش اعتقاد داره تا آخر سفر اسباب کشی نکنن مجبورن صبر کنن نهایتا با ما راه اومدن که وسایلشون رو یه گوشه ای بزارن که ما هم وسایلمون رو بزاریم و اونها شنبه اسبابهاشون رو می برن.

اما خانومه گفت که طفلکی جنینش سقط شده.من انقدر ناراحت شدم.تازه خونه ای هم که قرار بوده بخرن نشده و حالا مثل اینکه مجبورن دوباره جایی اجاره کنن.خیلی ناراحت شدم.از دیشب کلی براشون دعا کردم که خدا کمکشون کنه مشکلاتشون حل بشه.

هیچی مثل از دست دادن بچه ی اول نیست.خیلی سخته اما گاهی مردن بچه بهتر از نا سالم به دنیا اومدنشه.به هر حال خدا به همه اونایی که بچه هاشونو از دست میدن صبر بده.

آخه شوشویی هفته دیگه یه مسافرت اجباری داره و اسباب کشیمون ۲ هفته دیگه عقب میوفتاد حالا خداروشکر همه چی داره به خوبی پیش میره.فقط برامون دعا کنید ما هم بتونیم یا یه خونه بخریم یا بابام یه خونه قدیمی داره اگه بتونیم بسازیمش که خیلی بهتره.

واقعا توی جامعه ما با این گرونیا خونه داشتن خیلی مهمه.مخصوصا آدمای بچه دار.خدایا بنده هاتو تنها نزار.

 

+ نوشته شده در  ۸۹/۱۱/۱۴ساعت 14:23  توسط مامان یمنا  |